WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI POŻYCZKOWYMI & INSTYTUCJAMI FINANSOWYMI

 

Robimy wszystko, aby dostarczać najlepsze oferty i propozycje pożyczkowe dla naszych użytkowników. Każdego miesiąca obsługujemy tysiące wniosków złożonych przez naszych klientów, zapraszamy do współpracy jeśli reprezentujesz firmę pożyczkową lub instytucje finansową.

 

Szczególnie zależy nam na współpracy z podmiotami, które są w stanie zagwarantować:

- Atrakcyjne oferty pożyczek/kredytów niedostępne dla innych grup użytkowników

- Ułatwienia dla naszych klientów tj. szybkie rozpatrzenie wniosku czy natychmiastowa wypłata środków

 

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem marketingu i współpracy pod adresem:

[email protected]

Zrobimy wszystko aby udzielić odpowiedzi w pierwszej możliwej chwili, prosimy jednak o wyrozumiałość. Tygodniowo otrzymujemy wiele listów, które musimy odpowiednio przeprocesować.

 

DLACZEGO CHWILOMAT?

Jesteśmy wiarygodnym partnerem

Chwilomat.pl współpracuje tylko i wyłącznie z rzetelnymi pożyczkodawcami, którzy są w stanie udzielić pożyczki na uczciwych zasadach. Wypełniając wniosek na Chwilomat.pl łączymy pożyczkobiorców z pożyczkodawcami korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia.

Wypełnij formularz pożyczki

Wystarczy wypełnić prosty formularz pożyczki a zainteresowani Pożyczkodawcy sami przedstawią swoje propozycje.

Za pomocą niniejszej strony internetowej zbieramy dane Użytkowników i udostępniamy je Podmiotom Współpracującym, którzy według ustalonych przez siebie kryteriów mogą być zainteresowani przedstawieniem Ci oferty pożyczki, kredytu konsumenckiego lub innej formy udzielenia wsparcia finansowego. Dzięki naszej stronie oszczędzasz swój czas oraz korzystasz z naszej rekomendacji u Podmiotów Współpracujących. Zapewniamy, że Twoje dane trafią tylko do naszych zaufanych i rzetelnych partnerów. Jednocześnie ewentualne oferty pożyczki, kredytu konsumenckiego lub innej formy udzielenia wsparcia finansowego będą pochodzić wyłącznie od współpracujących z nami podmiotów. Baltic Investments Group nie ma wpływu na to, czy taka oferta zostanie rzeczywiście przedstawiona Użytkownikowi, nie ma wpływu na jej treść i warunki oraz na zawarcie ewentualnej umowy.