POLITYKA PRYWATNOŚCI

Przykładamy najwyższą wagę do prywatności i bezpieczeństwa naszych użytkowników. Poniżej znajdziesz dokument, który reguluje wszystkie kwestie prywatności, bezpieczeństwa oraz ciasteczek. Mamy nadzieje, że jako użytkownik naszego portalu doceniasz to jak wiele robimy dla Twojego bezpieczeństwa i prywatności. Jeśli jednak jakakolwiek kwestia budzi Twój niepokój to uprzejmie prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta.

 

 

BalticLoans-LP-Politykaprywatnosci

DLACZEGO CHWILOMAT?

Jesteśmy wiarygodnym partnerem

Chwilomat.pl współpracuje tylko i wyłącznie z rzetelnymi pożyczkodawcami, którzy są w stanie udzielić pożyczki na uczciwych zasadach. Wypełniając wniosek na Chwilomat.pl łączymy pożyczkobiorców z pożyczkodawcami korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia.

Wypełnij formularz pożyczki

Wystarczy wypełnić prosty formularz pożyczki a zainteresowani Pożyczkodawcy sami przedstawią swoje propozycje.

Za pomocą niniejszej strony internetowej zbieramy dane Użytkowników i udostępniamy je Podmiotom Współpracującym, którzy według ustalonych przez siebie kryteriów mogą być zainteresowani przedstawieniem Ci oferty pożyczki, kredytu konsumenckiego lub innej formy udzielenia wsparcia finansowego. Dzięki naszej stronie oszczędzasz swój czas oraz korzystasz z naszej rekomendacji u Podmiotów Współpracujących. Zapewniamy, że Twoje dane trafią tylko do naszych zaufanych i rzetelnych partnerów. Jednocześnie ewentualne oferty pożyczki, kredytu konsumenckiego lub innej formy udzielenia wsparcia finansowego będą pochodzić wyłącznie od współpracujących z nami podmiotów. Baltic Investments Group nie ma wpływu na to, czy taka oferta zostanie rzeczywiście przedstawiona Użytkownikowi, nie ma wpływu na jej treść i warunki oraz na zawarcie ewentualnej umowy.